Motocykle Victory jeszcze potężniejsze (video)

Na facebookowej stronie Victory Motorcycles pojawiła się krótka, ale klimatyczna reklama. Temat jest znaczący chodzi bowiem o kit zestaw, który doda motocyklom Victory kolejne 20 % gotowych do galopu koni mechanicznych.

victory_01

Przyzwyczailiśmy się, że filmiki w poniższym rodzaju kończą się planszą z logo Harley-Davidson, dlatego ten materiał, mimo że krótki, to miła niespodzianka.

Przy okazji warto przypomnieć, że wcześniejsze nagrania z „V” w tytule też były niczego sobie, choćby zapowiedzi i zwiastuny modelu Victory Octane z początku bieżącego roku.

Źródło: Victory Motorcycles

Na koniec dodajmy, że Victory Motorcycles to amerykańska firma, która powstała stosunkowo niedawno jak na branżę motocyklową, zaledwie w 1998 roku. Siedziba firmy mieści się w Spirit Lake w stanie Iowa (USA).

Victory Motorcycles tak naprawdę zależy od innego podmiotu, czyli koncernu Polaris Industries, który ma w portfolio także markę… Indian. Pierwszy motocykl z logo Victory zjechał z linii montażowej w 1997 roku a do sprzedaży trafił rok później. Slogan marki brzmi „The New American Motorcycle”.

%d bloggers like this: