Podczas World Ducati Week będzie można pojeździć na torze Misano!

W dniach 1-3 lipca rozpocznie się wielkie święto włoskiej marki, które związane jest z rocznicą 90-lecia firmy. Podczas World Ducati Week nie zabraknie licznych atrakcji. Uczestnicy imprezy zyskają niepowtarzalną okazję poznania najlepszych kierowców wyścigowych dosiadających Ducati teraz i w przeszłości.

Nie zabraknie też atrakcji sportowych, imprez, wystaw i zdrowego współzawodnictwa. Dla wielbicieli Scramblera przewidziano strefę Land of Joy – krainę muzyki, luzu i dobrej zabawy.

WDW. Foto: Ducati
WDW. Foto: Ducati

Ale to nie wszystko – WDW odbywa się na torze Misano imienia Marco Simoncelli, dlatego też nie może zabraknąć typowo motocyklowych, czy wręcz wyścigowych emocji. Każdy posiadacz 3-dniowej wejściówki otrzyma poprzez e-mail specjalny kod, dzięki któremu będzie miał szansę zapisania się na sesje treningowe na własnym motocyklu Ducati.

Sam kod, dzięki któremu można się będzie zarejestrować na specjalnej platformie, 3-dniowa wejściówka i motocykl Ducati to oczywiście nie wszystko. Niezbędne jest ukończenie 18 lat, a także posiadanie skórzanego kombinezonu (może być dwuczęściowy, spinany zamkiem), kasku, rękawic, ochraniacza kręgosłupa i butów.

Tak samo jak w poprzednich latach, partnerem sesji treningowych będzie Pirelli. Włoski producent opon oprócz serwisu w czasie sesji treningowych będzie oferował uczestnictwo w Pirelli Academy. Uczestnicy forum poszerzą swą wiedzę odnośnie odpowiedniego doboru opon zarówno na drogę, jak i na tor.

WDW. Foto: Ducati
WDW. Foto: Ducati

Nie zabraknie także atrakcji dla wielbicieli 4 kółek – będzie można pokonać okrążenie toru w jednym z supersamochodów Audi i Lamborghini. Oczywiście z w towarzystwie profesjonalisty za kierownicą.

Jeśli ktoś chciałby wziąć udział w święcie Ducati, musi wyłożyć 95 euro (wersja dla motocyklisty z maszyną) lub 65 euro w przypadku pasażera. Wejściówka jednodniowa kosztuje odpowiednio 50 euro i 40 euro. Więcej informacji odnośnie biletów i opcję ich zakupu znajdziecie tutaj.

Źródło: Ducati.com

%d bloggers like this: