Yamaha kusi klientów darmowym bakiem paliwa. Ale nie tylko…

W nowej promocji przy zakupie sportowego motocykla YZF-R3 lub bazującego na tej samej ramie i silniku MT-03, dealer Yamahy dorzuci bon paliwowy o wartości 600 zł. To ponad 2500 kilometrów przejechanych „za darmo”.

YZF-R3 należy do segmentu supersport i czerpie z dziedzictwa słynnej R1, zachowując agresywną, wyścigową stylistykę i zaawansowaną specyfikację techniczną.

Foto: Yamaha
Foto: Yamaha

Z kolei MT-03 jest przedstawicielem serii z „Ciemnej Strony Japonii” – MT o wszechstronnym charakterze i wyprostowanej pozycji. Oba motocykle bazują na tej samej konstrukcji z lekką, kompaktową ramą zapewniającą zwrotność oraz sportowym zawieszeniu z wydajnymi hamulcami tarczowymi.

Oba motocykle napędza żywo reagujący silnik dwucylindrowy o pojemności 321 cm3, przeznaczony do prowadzenia na prawo jazdy kat. A lub A2.
Letnia promocja to w rzeczywistości bon na 600 zł do zrealizowania na stacjach paliwowych sieci BP.

Swoją drogą trzeba przyznać, że Yamaha niemal ciągle oferuje różne, niekiedy bardzo nietypowe promocje. Przypomnijmy choćby, że wciąż trwa akcja  pod tytułem „Tyle procent zniżki na oryginalne części zamienne, ile lat ma Twoja Yamaha”.

To oczywiście propozycja wyjątkowo ciekawa da posiadaczy leciwych maszyn spod znaku trzech kamertonów. Dla przykładu: właściciel motocykla Virago z 1997 roku uzyska 19% rabatu na zakup oryginalnych części, a posiadacz SR400 z 1995 roku będzie mógł się cieszyć 21-procentową zniżką na części w autoryzowanym serwisie.

Promocja dotycząca zniżki na oryginalne części potrwa do końca czerwca 2016. Ktoś ma pięćdziesięcioletnią Yamahę?

Źródło: Yamaha

%d bloggers like this: