Czy facet na betoniarce to też motocyklista?

Fani trojek być może będą zaskoczeni „customem” zaprezentowanym na poniższym filmie. To bardzo twórcze podejście do tematu i właściwie chyba dość tanie bo np. betoniarkę model Compact-130 o pojemności 130 litrów, można zakupić już za około 600 złotych.

Foto: MotorSportEvo
Foto: MotorSportEvo

W tej cenie dostaniemy ramę, „bak”, koła, zawieszenie, kierownicę i silnik. Do tego nietypowy sprzęt będzie już w oryginalnym pomarańczowym kolorze zbliżonym do barw Harleya-Davidsona. Czego chcieć więcej?

No może silnik elektryczny należałoby jednak wymienić, tak jak zrobił to właściciel tego wspaniałego pojazdu, marzenia każdego budowlańca. Sądząc po dźwięku, napęd stanowi jakaś dwusuwowa jednostka, chociaż niestety nie znamy jej pojemności i mocy.

Źródło: MotorSportEvo

Swoją droga brak zawieszenia i wysoki środek ciężkości zapewne stanowią pewien problem, ale czego się nie robi dla lansu? Nawet najbardziej radykalne przypadki wiejskiego tuningu odpadają w rywalizacji z tym pojazdem.

Widzimy też pewien problem z miejscem dla pasażerki, może należałoby rozważyć wariant jakiegoś bocznego wózka wykonanego na bazie glebogryzarki.

Źródło: autoevolution.com

%d bloggers like this: