Pamiętacie o Eleven Bike Fest?

Już w najbliższy weekend rozpocznie się motocyklowe święto, którego organizatorem jest mocna ekipa HARLEY DAVIDSON CLUB ELEVEN. To nie będzie zwykły zlot, bo na ELEVEN BIKE FEST przyjeżdżają ludzie z całej Europy i innych części świata. To będzie wielkie show i jeszcze lepsza zabawa.

Eleven Bike Fest

Liczba zaplanowanych atrakcji bije po głowie. Warto dodać, że dla osób biorących udział w paradzie motocyklowej podczas ELEVEN BIKE FEST 2016, zostanie rozlosowana nagroda, którą jest wycieczka wielkim jak kilka boisk piłkarskich statkiem po Morzu Śródziemnym.

Pięciodniowy rejs dla dwóch osób, podczas którego wygrani zwiedzą takie magiczne wyspy jak Majorka, Ibiza, oraz Korsyka, a na kolację popłyną m.in. do Barcelony, na pewno będzie miłą odskocznią po wielu kilometrach w siodle motocykla.

I jeszcze jedno. Wśród gwiazd i zespołów, które zagrają podczas ELEVEN BIKE FEST, szczególną uwagę warto zwrócić na URIAH HEEP.  Brytyjska kapela, której nieobcy jest hardrock i mocniejsze brzmienia, przyleci do Wrocławia na specjalne zaproszenie organizatorów.

URIAH HEEP – ELEVEN BIKE FEST 2016. Źródło: You Tube, H-DC Eleven

Początki URIAH HEEP sięgają końca lat 70. ubiegłego wieku, a wśród największych przebojów znajdują się takie kawałki jak „July Morning” czy „Spider Woman”. Swoją drogą, warto posłuchać, ale nie na motorze, bo bezwiednie zaczniecie palić gumę.

Niezależnie od pogody, we Wrocławiu będzie na pewno bardzo gorąco i bardzo głośno. O to chodzi!

%d bloggers like this: