Distinguished Gentleman’s Ride 2015 – wreszcie jest oficjalny film

Trochę to trwało, ale wreszcie pojawiło się wspólne nagranie, właściwie globalne, z zeszłorocznej edycji Distinguished Gentleman’s Ride. Materiał został opracowany przez MY Media Sydney i opublikowany na oficjalnej stronie imprezy.

he Distinguished Gentleman’s Ride. Foto: gentlemansride.com
he Distinguished Gentleman’s Ride. Foto: gentlemansride.com

Przypomnijmy, że parada eleganckich dżentelmenów to światowa akcja, w której udział wzięło ponad 37 tys. motocyklistów z 79 krajów, w 400 miastach. Rokrocznie impreza ma również cel charytatywny, którym w zeszłym roku była zbiórka środków na raka prostaty – udało się zebrać ponad 2,3 mln dolarów.

Celem Distinguished Gentleman’s Ride w bieżącym roku jest podwojenie tej sumy. Organizatorzy liczą, że bardzo pomocne okaże się wsparcie Triumph Motorcycles oraz szwajcarskiej firmy Zenith.

Źródło: Distinguished Gentleman’s Ride

Tymczasem uruchomiono opcję pre-register, co oznacza, że po zapisaniu się do systemu, użytkownik zostanie we właściwym czasie poinformowany mailowo o starcie oficjalnej rejestracji. Chętni mogą zapisywać się pod tym adresem. Tegoroczna edycja Distinguished Gentleman’s Ride odbędzie się 25 września.

%d bloggers like this: