Ciemna Strona Japonii w Polsce. Ale tylko dla niektórych samurajów

Już niedługo będzie można doświadczyć Ciemnej Strony Japonii. Yamaha zaprasza wielbicieli japońskiej marki na MT Tour 2016, czyli spotkanie właścicieli niezwykłych nakedów połączone z jazdą po torze kartingowym, prezentacją nowych modeli i możliwością odbycia jazd testowych, a także wieloma innymi niespodziankami. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto zapisać się już teraz.

MT Tour 2016. Foto: Yamaha
MT Tour 2016. Foto: Yamaha

MT Tour po raz pierwszy odbędzie się w Polsce. Krajowa edycja zaplanowana została na sobotę 18 czerwca 2016, na Autodromie Jastrząb. Wydarzenie to nie jest szkoleniem z jazdy motocyklem. Jego celem jest integracja motocyklistów i bliższe poznanie Ciemnej Strony Japonii. Impreza ma charakter zamknięty i wymaga wcześniejszego zarejestrowania się u lokalnego Dealera Yamaha.

ZASADY UCZESTNICTWA:

• Do udziału w wydarzeniu są zaproszeni Klienci, którzy w oficjalnej sieci dealerskiej Yamaha Motor Polska nabyli dowolne modele motocykli serii hyper naked MT.
• Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie prawa jazdy kategorii A (lub co najmniej 3 lata prawa jazdy kategorii B w przypadku uczestnictwa w MT Tour na motocyklu MT-125).
• Zapisy prowadzą lokalni Dealerzy Yamaha, a liczba miejsc na imprezie jest ograniczona.
• Rejestracja na imprezę kończy się w dniu 31.05.2016 lub wraz z wyczerpaniem się wolnych miejsc.
• Uczestnictwo w evencie jest bezpłatne. Po stronie Klientów pozostaje pokrycie kosztów dojazdu, pokrycie ewentualnych szkód na pojeździe spowodowanych na torze (Uwaga! Na torze nie działa OC/AC), posiłki podczas eventu, inne wydatki indywidualne Klientów.

SCENARIUSZ MT TOUR:

• Od 11 do 12.00 – Dojazd na Tor Jastrząb grupami prowadzonymi przez Dealerów Yamaha i rejestracja Uczestników.
• Od 12.00 do 17.00 – Jazdy grupami po torze połączone z możliwością testowania wszystkich motocykli z gamy MT. Zaplanowane są także liczne atrakcje dodatkowe, wśród których nie zabraknie pokazów jazdy freestyle’owej w wykonaniu wielokrotnego mistrza Świata Rafała Stuntera13 Pasierbka, spotkań ze specjalnymi gośćmi, konkursów MT, możliwości testowania kasków Shark i wielu innych niespodzianek.
• 17.00 – Zakończenie eventu i powrót do domów.

Źródło: yamaha-motor.eu

%d bloggers like this: