Yamaha i producent kasków Shark zwierają szyki

Europejski oddział Yamahy i francuski producent kasków Shark połączyły siły w celu wspólnej promocji podczas 2016 European MT Tour.

Europejska akcja mającą na celu popularyzację maszyn z rodziny MT i koncepcji „Dark Side of Japan” obejmie wiele stolic i miast Starego Kontynentu. Podczas tournee zaprezentowaną zostaną najnowsze maszyny Yamahy, czyli MT-10, całkowicie nowy MT-03 i najnowszy MT-09 wyposażony w system kontroli trakcji.

yamaha-and-shark_01
Shark Raw. Foto: Yamaha

Oczywiście nie zabraknie pokazów MT-125 i MT-07. Podczas imprez odbędą się pokazy kaskaderskie, koncerty, konkursy i wiele wydarzeń dodatkowych. 50 przystanków w dziesięciu krajach będzie wspierać także producent kasków Shark.

Na tę okoliczność producent przygotował niektóre modele w specjalnym malowaniu, na przykład Shark Raw został powiązany z Yamahą MT-09, Shark Vancore nawiązuje do MT-125.

yamaha-and-shark_02
Shark Skwal. Foto: Yamaha

W klimacie „Dark Side of Japan” na pewno jest również sprzedawany z wbudowanym, homologowanym oświetleniem LED kask Shark Skwal.

Światła są zlokalizowane w okolicy szczęki, przy wlocie czołowym oraz pod tylnym spoilerem. Akumulator jest wbudowany w kask i umozliwia 8 godzin ciągłego świecenia.

yamaha-and-shark_03
Shark Vancore. Foto: Yamaha

Zapewne Shark weźmie również na swoje barki część organizacji i atrakcji związanych z 2016 European MT Tour. Więcej wieści wkrótce.

Źródło: bikeland.org

%d bloggers like this: