Nadciąga Eleven Bike Fest!

Słyszeliście już o ELEVEN BIKE FEST? Tegoroczna impreza będzie miała wyjątkowy rozmach. Przede wszystkim zaplanowane na trzy dni święto motocykli ma świetną lokalizację, którą jest camping Stadionu Olimpijskiego we Wrocławiu. Wielka połać zielonego terenu stanie się w dniach 20 do 22 maja siedzibą motocyklowego bractwa i miejscem gorących imprez, spotkań i koncertów.

Fani dwóch kółek i solidnej jak bryła metalu muzyki będą mogli m.in. posłuchać TSA, IRA, Big Cyca, Piersi, Trzynasta w samo południe, GARASH, SIN i legendarnego DŻEMU.

Eleven Bike Fest

Ponadto na specjalne zaproszenie przyjedzie brytyjska kapela URIAH HEEP, czyli hardrockowy zespół, którego początki sięgają końca lat 70. ubiegłego wieku, a wśród największych przebojów znajdują się takie kawałki jak „July Morning” czy „Spider Woman”.

Organizatorem III edycji międzynarodowego zlotu jest HARLEY DAVIDSON CLUB ELEVEN. Za wjazd trzeba zapłacić 99 złotych – to całkowita kwota za trzy dni motocyklowego święta we Wrocławiu.

IRA “Smells Like Teen Spirit”. Źródło: You Tube, Klub STODOŁA, Nadia Trzmielowska

Pole namiotowe jest wliczone w cenę wejściówki. Cały teren to mniej więcej 3 hektary ziemi, wiec miejsca powinno starczy dla wszystkich. Organizatorzy nie przewidują sprzedaży wejściówek jednorazowych. Bilety można już zakupić na www.11bikefest.com i www.ticketpro.pl.

%d bloggers like this: