Nowy salon marki Indian i Victory już działa. Warto się wybrać?

We Wrocławiu do tej pory nie było salonu z motocyklami marek należących do portfolio koncernu Polaris. 16 kwietnia miało miejsce oficjalne otwarcie salonu Red Iron przy ulicy Worcella 14, a już teraz ruszyły jazdy próbne, można odwiedzić salon, pogadać z ekipą i obejrzeć asortyment.

redi iron_01
Red Iron. Foto: www.rediron.pl

Oczywiście najciekawiej wygląda opcja jazd próbnych. W tej chwili można pojeździć jeszcze gorącymi, najnowszymi egzemplarzami Indian Scout i Victory Gunner, natomiast dziś, czyli 29 kwietnia, będzie miała miejsce prezentacja motocykla Victory Hammer S.

First Rider of the Victory Gunner. Źródło: You Tube, Victory Motorcycles

„Młot” to potężny dragster o pojemności 1831 cm3 dysponująca zacnym momentem obrotowym 139 Nm i tylną oponą z ciągnika Ursus. No, może trochę mniejszą, ale 250 mm to i tak kawał solidnej gumy naciągniętej na osiemnastocalową felgę.

300 kilogramów żelaza potrzebuje niezłego wsparcia, żeby się zatrzymać na światłach, dlatego na obu kołach tkwią mocne tarcze 300 mm współdziałające z czerotłoczkowymi zaciskami z przodu i dwutłoczkowymi na tylnej osi.

victory_hammer_01
Victory HAMMER S 2016. Foto: Victory

Victory Hammer w wersji S pojawił się w 2008 roku, ale model znany jest od 2005 roku. Więcej dowiecie się podczas prezentacji, a jeżeli mieszkacie daleko od stolicy Dolnego Śląska, tutaj znajdziecie pozostałych dealerów marki Indian i Victory.

%d bloggers like this: