Wystartowała sprzedaż biletów na Kustom Konwent

Zeszłoroczny impreza dla fanów niestandardowych motocykli okazała się strzałem w dziesiątkę. W bieżącym roku ma być jeszcze lepiej. Kustom Konwent przenosi się z Klubu Browar Mieszczański przy ul. Hubskiej do starej, nieczynnej już zajezdni tramwajowej przy ulicy Legnickiej.

To zabytkowy, bardzo klimatyczny obiekt o wyjątkowym wyglądzie. Jednocześnie to miejsce historyczne, wokół którego toczyły się ciężkie walki w końcowym okresie II Wojny Światowej, w czasie ufortyfikowania miasta i ogłoszenia go twierdzą – Festung Breslau.

kk_2014_01
Kustom Konwent. Foto: agataw.pl

W tegorocznej edycji Kustom Konwent będzie można zobaczyć niezwykłe konstrukcje typu chopper, cafe racer, brat style, scrambler, motocykle zabytkowe oraz projekty „w budowie”. Do tego pojawią się na pewno hot rody, maszyny typu custom car i volksrod.

Znajdzie się też coś dla zwolenników customowych rowerów o wyglądzie motocykli. Może zobaczymy ciekawego Kosyniera? Twórcy rękodzieła i mistrzowie budowy oraz ozdabiania motocykli poprowadzą pokazy malowania za pomocą aerografu, hand paintingu i pinstripingu.

kk_2014_02
Foto: kustomkonwent.pl

Jak zwykle przy tego typu imprezach odbędą się koncerty na żywo, przyjadą pękate food trucki, otwarte zostaną salony tattoo i percingu. Tradycjonaliści będą mogli napić się zimnego piwa z pianką.

Impreza rozpocznie się 30 lipca i potrwa dwa dni. Początek w sobotę o 12:00 (do 22:00), zaś w niedzielę już od 10:00 (do 16:00). Karnet dwudniowy kosztuje 45 złotych. Za jednorazowe wejście w sobotę zapłacimy 30 zł, a w niedzielę 15 zł. Bilety można kupować tutaj.

%d bloggers like this: