Co przeżywa Valentino Rossi za kierownicą? Będziesz mógł to sprawdzić

Większości z nas nigdy nie będzie dane znaleźć się na torze MotoGP, a tym bardziej osiągnąć poziom i umiejętności dziewięciokrotnego mistrza świata. Już 17 czerwca będzie można to zmienić, bo tego dnia studio Milestone wyda grę komputerową pt. Valentino Rossi: The Game.

Valentino Rossi The Game – Misano Trailer UK. Źródło: You Tube, PQubeGames.

Valentino Rossi: The Game to droga do sukcesu jednego z najbardziej utytułowanych zawodników MotoGP. Użytkownicy mogą rozegrać najważniejsze wyścigi Rossiego. Gra jest właściwie kontynuacją zeszłorocznej edycji MotoGP 15, ale studio Milestone zdecydowało się zmienić nazwę ze względów promocyjnych.

Valentino Rossi: The Game powstała w oparciu o licencję Motocyklowych Mistrzostw Świata, co oznacza, że tytuł zawiera wszystkie występujące w zawodach drużyny i zespoły, motocykle oraz trasy.

Foto: www.todocircuito.com

Tytuł studia Milestone to rasowy symulator, co oznacza, że autorzy chcieli jak najwierniej oddać realia tras, zachowanie motocykla i rywalizację.

Gra posiada zarówno tryb single jak i multiplayer, umożliwiający zabawę z przyjaciółmi. Poza wyścigami torowymi, użytkownicy będą mogli pobawić się również w zawodach typu Flat Track przypominające nieco nasz żużel.

%d bloggers like this: