Limitowana seria kasków od Bell i Ace Cafe London

Marka Bell i Ace Cafe London zaprezentują limitowana serię kasków. Dwie znakomite firmy, które rozdziela ocean, połączą swoje siły.

Tym samym Ace Cafe London uzupełni listę znanych firm i nazwisk współpracujących z Bell przy opracowywaniu wyjątkowych serii. Mowa choćby o Carey Hart, Roland Sand Design, Skratch czy Chem Candy.

Bell Ace Cafe Bullit_Carbon_Bell Helmets_02
Bell Ace Cafe Bullit Carbon. Foto: Bell Helmets

Pierwsze dwa limitowane kaski Bell, które noszą charakterystyczne symbole Ace Cafe, to Ace Cafe Custom 500 i Bullit Carbon. Nowe kaski oddają ducha marki Bell, ponieważ symbolizują zarówno tradycję starej szkoły amerykańskiego producenta, jak i współczesne rozwiązania stosowane w produktach firmy.

Ace Cafe Custom 500 został wykonany w stylu retro, natomiast Bullit Carbon jest modelem bardziej nowoczesnym. Oba wykonane są z zaawansowanych materiałów i według najnowszych standardów bezpieczeństwa dla konstrukcji w swoich klasach.

Bell Ace Cafe Custom 500_Bell Helmets_01
Bell Ace Cafe Custom 500. Foto: Bell Helmets

Chris Sackett, wiceprezydent Bell Helmets, zapowiedział że nowe dwa kaski to dopiero początek współpracy, która ma zaowocować niezwykłymi projektami w przyszłości.

Miło wiedzieć, że Bell nie stracił apetytu na stylowe rzeczy, mimo że firma zmieniła ostatnio właściciela i stała się jedną z marek Vista Outdoor Inc. Na razie nie wiadomo, kiedy oba modele kasków trafią do sprzedaży i ile będą kosztować.

Źródło: autoevolution.com

%d bloggers like this: