Już jutro startują Dni Otwarte Yamahy

22 i 23 kwietnia, w piątek i sobotę, we wszystkich motocyklowych salonach Yamahy w Polsce odbędą się Dni Otwarte, których głównym punktem będą pojazdy o pojemności 125 cm3.

W tych dniach Dealerzy Yamahy szczególnie zapraszają kierowców samochodów, którzy dopiero rozważają zakup swojego pierwszego jednośladu.

dni_otwarte_01
Foto: Yamaha

Dni Otwarte Yamahy 125 cm3 to okazja, aby zapoznać się z gamą motocykli i skuterów marki Yamaha przeznaczonych do prowadzenia na samochodowe prawo jazdy. Oferta jest spora i zróżnicowana, poczynając od sportowego skutera NMAX, przez stabilnego trójkołowca Tricity i sportowego XMAX-a 125, po wszędobylski motocykl MT-125 i supersportowy YZF-R125.

Mówiąc krótko, każdy znajdzie coś dla siebie, a jeśli nie, to dealerzy Yamahy sprzedadzą mu chociaż ładowarkę do akumulatora. Zawsze się przyda.

2016-Yamaha-YZF-R125_01
YZF-R125 ABS 2016. Foto: yamaha-motor.eu

To oczywiście żart, ale na pewno warto zajrzeć w tych dniach do salonów Yamahy. Akcję informacyjną i prezentacje uzupełnią różne promocje i ciekawe oferty specjalne dla klientów oraz gości. Yamaha planuje także losowania, w których będzie można wygrać darmowe wypożyczenie jednego z modeli 125 na cały weekend.

Przypomnijmy jeszcze, że Yamaha mocno chwali się programem Opieki Nad Klientem na Pojazd 125, znanego pod nazwą „5 Kroków Yamaha”, dzięki któremu każdy klient może liczyć na dobre finansowanie, niedrogie ubezpieczenie i bezpłatne szkolenie z jazdy organizowane w 22 miejscach w Polsce.

Szczegóły tej oferty można będzie poznać podczas Dni Otwartych.

Źródło: informacja prasowa

%d bloggers like this: