Medley to dwa nowe warianty skutera od Piaggio

Piaggio mocno napiera w bieżącym sezonie, co jest związane z 70-leciem włoskiem firmy założonej w 1946 roku. Podziwialiśmy już m.in. wspaniałą Vespę 70 w limitowanej wersji, teraz przyszła kolej na Medley, całkowicie nowy skuter, który producent oferuje w dwóch sporych pojemnościach, czyli 125 cm3 i 150 cm3.

Piaggio Medley_01
Piaggio Medley. Foto: Piaggio

Sercem skutera jest zupełnie nowy silnik iGet, czyli jednocylindrowy czterozaworowiec na wtrysku z systemem start&stop. To rozwiązanie, które likwiduje potrzebę używania przycisku start i wyłączania stacyjki po zakończonej jeździe.

Jednoślad sam wyłącza silnik i samodzielnie go uruchamia. W praktyce system ten bazuje na silniku elektrycznym współpracującym z wałem korbowym. Aby uruchomić motocykl wystarczy pokręcić manetką.

Piaggio Medley_02
Piaggio Medley. Foto: Piaggio

Inne udogodnienia to ABS, światła LED do jazdy dziennej, duży, elektrycznie otwierany schowek o pojemności ponad 36 litrów.

Za dodatkową opłatą klienci mogą zdecydować się choćby na Piaggio Multimedia Platform. System współpracuje z telefonem komórkowym za pomocą aplikacji, która wyświetla takie dane jak położenie skutera, spalanie, przebiegi dzienne i średnie, oraz wiele innych danych.

%d bloggers like this: