Chłopaki z H-D Gdańsk rozpoczęli sezon. Z przytupem

W salonie Harley-Davidson Gdańsk sezon motocyklowy ruszył pełną parą. Jeszcze w kwietniu (dokładnie 22.04) załoga salonu zaprasza na akademię bezpiecznej jazdy zorganizowaną pod hasłem „SPEED DAY, MIEJ MOC POD KONTROLĄ”.

Tego dnia właściciele motocykli Harley-Davidson, pod czujnym okiem instruktorów z Autodromu Pomorze, będą mieli okazję podnieść swoje umiejętności panowania nad motocyklem. Po okresie zimowym takie zajęcia z pewnością pomogą w codziennej jeździe i podniosą bezpieczeństwo uczestników. Info znajdziecie na facebooku, link tutaj.

SPEED DAY z HARLEY DAVIDSON GDAŃSK 22 IV. Źródło: You Tube, Harley-Davidson Gdańsk Motor Centrum

W Harley-Davidson Gdańsk nie zapominają też o temacie bezpieczeństwa i w tym roku ekipa H-D ponownie podjęła się organizacji kampanii ,,Świeć przykładem nocą z Motor Centrum”. Akcja odbędzie się w piątek 24 czerwca. Podobnie jak w zeszłym roku, przeprowadzone zostanie szkolenie z pierwszej pomocy.

Ci, którzy wezmą w nim udział, będą mieli okazję zdobyć profesjonalne kamizelki odblaskowe. Warto też sprawdzać na FB aktualne informacje o przedsięwzięciu.

swiec_01
Foto: www.harley-davidson.com

W godzinach wieczornych motocykliści przejadą ulicami miasta podczas Drugiej Odblaskowej Parady w Trójmieście. W H-D Gdańsk liczą, że może to być ponad 600 maszyn. Kolejne dni pierwszego wakacyjnego weekendu także będą miały motocyklowy charakter, a to za sprawą Demo Truck Tour – 25/26.06.

To jedyna okazja, by skorzystać z jazdy testowej dowolnym modelem Harley-Davidson. W tych dniach do Gdańska zawita  specjalna ciężarówka z 23 motocyklami z Milwaukee. Zapisy na wybrane modele ruszą już na początku maja.

odetchnij_02
Foto: Harley-Davidson Gdańsk

Kolejnym nowym wydarzeniem, które planuje Harley-Davidson Gdańsk jest ,,Bieszczadzka Wyprawa”. Wyjazd przewidziano na sierpień i jest zaplanowany na 10 motocykli.

Uczestnicy w siodle spędzą 4 dni, odwiedzą po drodze Rzeszów, Sanok, Cisne, Ustrzyki Górne, Solinę, a w drodze powrotnej Kazimierz Dolny. ,,Na długi sierpniowy weekend jest to chyba najlepszy pomysł, gdy na co dzień mieszka się na Pomorzu. Zapraszamy wszystkich fanów dwóch kółek” – mówi Filip Kozioł z H-D Gdańsk.

Sezon motocyklowy w gdańskim salonie Harleya zapowiada się bardzo intensywnie.

%d bloggers like this: