Myślisz o kategorii “125”? Zobacz propozycję Yamahy

Już dziś warto zaplanować sobie wolny czas 22 i 23 kwietnia. Dokładnie w piątek i sobotę, we wszystkich motocyklowych salonach Yamahy w Polsce odbędą się Dni Otwarte dotyczące jednośladów o pojemności 125 cm3.

2014-Yamaha-MT125-1
Yamaha MT125. Foto: Yamaha

Dealerzy Yamahy szczególnie zapraszają kierowców samochodów, którzy dopiero rozważają zakup swojego pierwszego jednośladu. Dni Otwarte Yamahy 125 cm3 to okazja, aby zapoznać się z gamą motocykli i skuterów marki Yamaha, które można użytkować posiadając samochodowe prawo jazdy (od trzech lat).

W ofercie Yamahy są bardzo zróżnicowane maszyny, poczynając od od sportowego skutera NMAX, przez zapewniającego poczucie zwiększonej stabilności trójkołowego Tricity i sportowego XMAX-a 125, po wszechstronny motocykl MT-125 i supersportowy YZF-R125.

Mówiąc inaczej, właściwie każdy odnajdzie pojazd dla siebie. Dealerzy zapraszają również panie.

Ponadto Yamaha zachwala swój program Opieki Nad Klientem na Pojazd 125, znany pod nazwą „5 Kroków Yamaha”. O co w nim chodzi? Otóż każdy klient może liczyć na interesujące finansowanie, niedrogie ubezpieczenie i bezpłatne szkolenie z jazdy organizowane w 22 miejscach w Polsce. O jego szczegółach będzie można porozmawiać przy kawie z przedstawicielami lokalnych szkół na Dniach Otwartych.

Dodatkowo, podczas Dni Otwartych Klienci będą mogli skorzystać z licznych ofert promocyjnych, a także wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są skutery Yamaha 125 na weekend. Lista dealerów dostępna na stronie www.yamaha-motor.pl.

Źródło: yamaha-motor

%d bloggers like this: