Spodnie Easy 5 dla motocyklisty, który woli swoje oryginalne jeansy

Być może nieustająca dyskusja pomiędzy zwolennikami zwykłych jeansów a spodni motocyklowych niedługo się skończy. Wszystko dzięki wynalazkowi francuskiej firmy 1964 Shoes.

spodnie_dla moto_01
Easy 5. Foto: www.1964shoes.com

Easy 5 to model homologowany do użytku dla motocyklistów, co oznacza, że spodnie są odporne na ścieranie. Produkt z 1964 Shoes ma też ochraniacze w obszarach kolanowych i biodrowych. Nakolanniki mają ponadto regulowaną wysokość.

To wszystko właściwie standard, czym zatem odróżniają się spodnie Easy 5 od konkurencji? Otóż wyposażono je również w opatentowany zamek błyskawiczny, który umożliwia zapięcie i odpięcie spodni w kilka sekund. Model Easy 5 po prostu zakłada się na zwykłe spodnie. I po kłopocie.

Pantalon Easy 5 . Źródło: You Tube, 1964Shoes

Easy 5 można również używać na gołą skórę, bez pośrednictwa ulubionych jeansów. Spodnie są dostępne od rozmiary S do XXXL, ale kosztują niemało, aż 249 euro, czyli ok. 920 zł.

Oczywiście ten wariant nie nadaje się na gorące lato, ale poza sezonem głównym, to może mieć sens. Motocyklista możne zachować swój codzienny ubiór, np. do pracy, i równocześnie bezpieczne, motocyklowe spodnie. Czy to ma sens?

Źródło: autoevolution.com

%d bloggers like this: