Zamiast kufra zainstaluj torbę. Praktyczne rozwiązanie od H-D?

Touring Day Bag to nowość w ofercie H-D. Poręczna torba ma w zamyśle projektantów posłużyć motocyklistom, którzy codziennie dojeżdżają do pracy. Co to w praktyce oznacza?

Torba jest przede wszystkim poręczna, a system mocowania został tak skonstruowany, aby Touring Day Bag można było odpiąć w kilka chwil i po prostu zabrać ze sobą. Dodatkowo projektanci zainstalowali w górnej części torby solidną rączkę, która ułatwi noszenie Day Bag.

harley_bag_01
H-D Genuine Motor Parts & Accessories Touring Day Bag. Foto: www.harley-davidson.com

Konstrukcja została również doposażona w cztery metalowe obręcze na bocznych ściankach. Można ich użyć do umocowania kolejnych rzeczy. Harley proponuje klientom specjalny pas (płatny dodatkowo), który zamieni Touring Day Bag w torbę na ramię.

W tylnej części torby przyszyto dodatkową ściankę, którą należy nałożyć na opacie pasażera, co wzmacnia cały system i zmniejsza ryzyko zgubienia pakunku. Materiał spandex szybko powraca do swojego normalnego kształtu, dlatego nie ma obawy, że po zdjęciu torby z oparcia, całość będzie wyglądać nieestetycznie.

Touring Day Bag posiada trzy zewnętrze kieszenie, zintegrowaną osłonę przeciwdeszczową oraz elementy odblaskowe 3M Scotchlight. Wymiary torby wynoszą 33 cm długości, 23 cm wysokości i 25 cm szerokości.

Do instalacji niezbędny jest bagażnik oraz sissy bar. Cenę torby ustalono na 109 dolarów, czyli nieco ponad 400 zł.

Źródło: motorcyclistonline

%d bloggers like this: