Festiwal filmów motocyklowych The Art of Ride. Już wkrótce

Dokładnie za miesiąc ruszy IV Festiwal Filmów Motocyklowych The Art of Ride w Rudzie Śląskiej. Art of Ride to jedyny w Polsce i jeden z pierwszych na świecie festiwali filmów motocyklowych.

W kultowym kinie Patria w Rudzie Śląskiej będzie można obejrzeć filmy wyprawowe, amatorskie dzienniki z podróży, profesjonalne filmy o małych i wielkich motocyklowych wojażach.

art_of_ride_01
Art of Ride. Foto: theartofride.silesianbrothers.com

Wyjątkową atmosferę tego spotkania fanów dwóch kół tworzą nie tylko projekcje, ale również spotkania z ludźmi, dla których motocykl to coś więcej niż środek lokomocji.

Podczas czwartej edycji festiwalu będzie można przeżyć i usłyszeć motocyklowe historie o wyprawach do Ameryki Północnej, Iranu, Indii, Mongolii, Wietnamu, Ameryki Południowej, Islandii i Australii.

art_of_ride_02
Art of Ride. Foto: theartofride.silesianbrothers.com

Impreza potrwa dwa dni, od 15 do 15 kwietnia, warto już dziś zarezerwować sobie czas na kwietniowy weekend.

Program imprezy trzeszczy w szwach, będzie można obejrzeć m.in. film o wyprawie motocyklowej na maszynach Royal Enfield do Ladakhu – to materiał Mircea Moldovana, Tomka Golda i Mateusza Widucha.

art_of_ride_03
Art of Ride. Foto: theartofride.silesianbrothers.com

Na pewno duże emocje będą towarzyszyć prezentacji Krzyśka Samborskiego i Aleksandry Trzaskowskiej o wyprawie po najwyższych górach świata. Szczegółowy plan The Art of Ride znajdziecie tutaj.

%d bloggers like this: