Discovery nagrywa serial “Harley and the Davidsons”

Goście rozczarowani nieobecnością Harleya-Davidsona podczas Wrocław Motorcycle Show i zapowiadana absencją marki na Poznań Moto Show 2016 (w dniach 31 marca – 4 kwietnia), mogą pocieszyć się zapowiedzią telewizji Discovery.

Discovery Channel, edukacyjny kanał telewizyjny założony ponad 30 lat temu przez Johna Hendricksa, przymierza się do produkcji serialu dokumentalnego o jednej z najstarszych, motocyklowych marek w USA.

Film będzie fabularyzowaną historią, dlatego zobaczymy w nim również aktorów, którzy wcielą się w role protoplastów marki, braci Davidson i młodego Williama Harleya.

Harley-Davidson_01
Foto: autocontentexp.com

Przypomnijmy, że zapoczątkowana w 1903 roku przygoda rozpoczęła  się od niewielkiego zakładu w Milwaukee, gdzie William Harley i Arthur Davidson zbudowali pierwszy motocykl.

Wiadomo już, że rolę Waltera Davidsona przyjął Michale Huisman, Williama Harleya zagra Robert Aramayo, zaś w drugiego z braci Davidson, Arthura, wcielił się Bug Hall. Aktorzy znani są głównie z serialu pt. „Gra o Tron”.

Wśród drugoplanowych postaci zobaczymy m.in. Annie Read, która prawdopodobnie zagra Caroline Jacthuber, żonę Billa Harleya. Niestety na premierę filmu będzie trzeba poczekać aż do jesieni.

Źródło: hollywoodreporter

%d bloggers like this: