Poznań Moto Show 2016

Na kalendarzowej mapie targów motocyklowych najbliżej jest do Wrocław Motorcycle Show, ale zaledwie dwa tygodnie później, w dniach 31 marca – 4 kwietnia, odbędą się targi w stolicy Wielkopolski.

Poznań Moto Show to oczywiście przede wszystkim olbrzymia liczba wystawców, bo to również targi samochodów osobowych oraz ciężarówek. Jeśli chodzi o motocykle, swoje stoiska będą miały takie marki jak Junak, Romet, Indian, Victory, BMW Motorrad, Suzuki, Yamaha, itd.

logo_2016_motorshow_01
Foto: motorshow.pl

Cześć motocyklowa będzie reprezentowana bardzo szeroko, organizatorzy zapowiedzieli także spotkania autorskie oraz pokazy. W tym roku goście imprezy spotkają i posłuchają choćby Weroniki Kwapisz, która objechała wszerz i wzdłuż całą Amerykę. Pojawi się również Anita Seidel, która wybrała sport wyjątkowo niechętny dziewczynom, a mianowicie żużel.

Wielbiciele stuntu obejrzą pokazy w wykonaniu Leo Stunt oraz utalentowanej Ewy Pieniakowskiej. Organizatorzy targów w Poznaniu spodziewają się podczas tegorocznego show minimum 120 tysięcy gości. Bilety są do nabycia przez Ticketpro, Empik, Saturn, Media Markt, Tixer, w cenie 15 zł (w przedsprzedaży). W kasie biletowej trzeba będzie zapłacić nieco więcej, tzn. 20 zł.

Źródło: motorshow.pl

%d bloggers like this: