MOTION CAM1 – kamera na trudne warunki

Kamera motocyklowa MOTION CAM1 to bardzo wszechstronne urządzenie, aktualnie dostępne w dobrej promocji pod tym adresem. CAM1 jest bardzo lekka, waży zaledwie 89 gramów, ale posiada przy tym sporo ciekawych, dodatkowych funkcji, nie zawsze dostępnych u konkurencji.

kamerka_cam1_01
MOTION CAM1. Foto: www.moto-akcesoria.pl

Parametry optyki są poprawne. Obiektyw to 120st HD, matryca 5 Mpix dla materiału filmowego oraz 12 Mpix dla zdjęć. Akumulator umożliwia dwie i pół godziny ciągłego nagrywania.

Urządzenie wyposażono również w porty HDMI i TV-OUT umożliwiające podłączenie i oglądanie zapisanych treści na komputerze lub telewizorze. Przydatna może okazać się też funkcja Interphone, dzięki której użytkownik dogra dźwięk z innej ścieżki dźwiękowej.

kamerka_cam1_02
MOTION CAM1. Foto: www.moto-akcesoria.pl

MOTION CAM1 nie boi się wody. Wodoszczelność kamery wynosi aż 20 metrów. Ponadto CAM1 ma na pokładzie wskaźnik laserowy, który pozwala punktować obiekt, który ma znaleźć się kadrze (przydatna rzecz), a także komplet lamp diodowych, które umożliwiają doświetlenie obiektu filmowanego w nocy.

W zestawie znajduje się też zestaw niezbędnych kabli, uchwyt oraz dwa rodzaje wsporników, i jeszcze pokrowiec na kamerę. MOTION CAM1 kosztuje w promocji 644 zł.

kamerka_cam1_03
MOTION CAM1. Foto: www.moto-akcesoria.pl
%d bloggers like this: