Motocyklowa przygoda Babes Ride Out

Jak wygląda włóczęga po amerykańskich bezdrożach? Babes Ride Out to grupa motocyklistek z USA, które nagrywają świetne materiały wideo ze swoich rajdów.

Stany Zjednoczone to tysiące kilometrów rozgrzanych higwayów od nizinnych wybrzeży Atlantyku, przez Appalachy ciągnące się z północy na południe, aż po Kordyliery na zachodzie. Z tropikalnym klimatem na Florydzie po arktyczny na Alasce i suchy jak pieprz na Wielkich Wyżynach, które zaczynają się przy szerokiej Missisipi.

GoPro: Babes Ride Out – A Motorcycle Story. Źródło: You Tube, GoPro

Dwie Amerykanki, Ashmore Ellis i Anya Violet, postanowiły zebrać motocyklistki z najodleglejszych zakątków kraju i nagrać film o pasji, która ich łączy. To nagranie ma ciekawy klimat totalnego luzu i wolności.

W zwyczajowych relacjach filmowych facetów musi pojawi się wóda, długie brody, najostrzejszy rock i palenie gumy. W wideo od Babes Ride Out tego nie ma. Zamiast “live free, ride hard” można dostrzec czystą frajdę wspólnej jazdy.

Jest też więcej osobistych refleksji i swobody, która wyraża styl, co oznacza stare jeansy, skórzane buty i podkoszulek. Tyle, oraz motocykl i pełny bak, wystarczy. I może dlatego ten film ogląda się tak przyjemnie. Uwaga! Jak na aktualne standardy, nagranie trwa wyjątkowo długo.

Źródło: babesrideout.com

%d bloggers like this: