Ostatnia szansa na Yamahę YZF-R1M 2016. Brać póki gorące!

Yamaha YZF-R1M 2016. Foto: Yamaha

Ostatnie sztuki limitowanego modelu YZF-R1M w polskiej ofercie Yamahy. Więcej nie będzie. Yamaha YZF-R1M sprzedawana jest wyłącznie w formie elektronicznej.

Renomowany motocykl japońskiego koncernu pojawił się w specjalnej ofercie w październiku ubiegłego roku. Akcja właśnie zbliża się do finału.

Yamaha-YZF-R1M-2016_01
Yamaha YZF-R1M 2016. Foto: Yamaha

Nabywcy YZF-R1M 2016 będą mogli cieszyć się posiadaniem maszyny inspirowanej zwycięską Yamahą M1 MotoGP, znaną z torów wyścigowych. To właśnie na niej Valentino Rossi oraz Jorge Lorenzo zdobywają tytuły mistrzów świata.

Yamaha YZF-R1M jest edycją specjalną motocykla wyścigowego stworzonego dla profesjonalnych teamów i doświadczonych kierowców. Naszpikowana została rozwiązaniami technicznymi z maszyn biorących udział w mistrzostwach świata MotoGP.

Innowację obejmują m.in. wyścigowe zawieszenie Electronic Racing Suspension Öhlins (ERS), karbonowe owiewki czy moduł komunikacji Communication Control Unit (CCU).

Yamaha Racing Experience 2015 – Mugello. Źródło: You Tube, Yamaha Motor Europe

Dodajmy jeszcze, że właśnie na takim motocyklu Paweł Szkopek zdobył tytuł Mistrza Polski w klasie Superbike w sezonie 2015. Na tym samym motocyklu będzie bronił tytułu również w bieżącym roku.

Każdy właściciel YZF-R1M 2016 otrzyma zaproszenie do bezpłatnego udziału w Yamaha Racing Experience – motocyklowym wydarzeniu zaplanowanym na koniec lata 2016 r., odbywającym się na najsłynniejszych torach wyścigowych Europy.

Yamaha-YZF-R1M-2016_02
Yamaha YZF-R1M 2016. Foto: Yamaha

W lipcu 2015 roku pierwsi właściciele YZF-R1M uczestniczyli w Yamaha Racing Experience, którego gwiazdą była legenda MotoGP – Colin Edwards. Yamaha zdecydowała się powtórzyć serię imprez w 2016 roku w tej samej formie. Obejmuje ona m.in. przygotowanie i zaawansowane ustawienie motocykli oraz naukę doskonalenia jazdy po torze.

Ponadto właściciele maszyn z 2016 r. zostaną nauczeni przez techników Yamaha Racing sztuki ustawień i tuningu tego motocykla, umożliwiających każdemu z nich odkrycie potencjału swojego egzemplarza na torze wyścigowym.

I jeszcze najważniejsze – cena. Aby zostać szczęśliwym posiadaczem YXF-R1M 2016, trzeba wyłożyć 101 000 zł. Jeśli ktoś ma akurat wolne 100 tysięcy złotych, może szybciutko wypełnić formularz i już za kilka dni wybrać się na pierwsza przejażdżkę.

Źródło: press.yamaha-motor.pl

%d bloggers like this: