Zegarek dla wielbiciela Isle of Man TT

Bezkompromisowe wyścigi motocyklowe na Wyspie Mann mają liczne grono wielbicieli. To jedyne miejsce na świecie, gdzie ostre motocykle torowe mogą ścigać się praktycznie bez ograniczeń na normalnych drogach.

To również szalenie niebezpieczna impreza, a lista ofiar Isle of Man TT wydłuża się niestety z roku na rok.

Wryst Isle of Man TT Sport_03
Zegarek Wryst Isle of Man TT Sport. Foto: motouutiset.fi

Szwajcarska firma Wryst, która jest oficjalnym partnerem Tourist Trophy zaprezentowała limitowaną edycję zegarków Wryst Isle of Man TT Sport. Parametry czasomierza nie są może powalające, ale nie o to tutaj przecież chodzi.

Obudowa została wykonana z włókna węglowego, szybka KI jest odporna na zarysowania. Czasomierz jest wodoszczelny, jego klasa szczelności wynosi 10 ATM, czyli można z nim pływać i nurkować, ale bez akwalungu.

Wryst Isle of Man TT Sport_01
Zegarek Wryst Isle of Man TT Sport. Foto: motouutiset.fi

Główne elementy, nawiązujący do wyścigów TT, to logo wyspy Mann umieszczone na tarczy, którą upodobniono do motocyklowych prędkościomierzy. Logo TT znajduje się także na spodzie koperty oraz z boku, gdzie wycięto wielki napis ISLE OF MANN TT, gdyby ktoś nie dostrzegł logotypu.

Aktualnie prowadzona jest przedsprzedaż wyścigowych czasomierzy, których cena wynosi 1020 dolarów. Pierwsze zegarki Wryst Isle of Man TT Sport trafią do odbiorców pod koniec pierwszego kwartału 2016 roku.

Wryst Isle of Man TT Sport_02
Zegarek Wryst Isle of Man TT Sport. Foto: motouutiset.fi

Źródło: ultimatemotorcycling

%d bloggers like this: