Scrambler Iron Lungs w konkursie Ducati

Kilka dni temu miała miejsce premiera autorskiej wersji Scramblera Classic, który powstał w warsztacie Christiana Boosena. Właściciel 86 Gear Motorcycles wraz z Pawłem Swanskim, który zajął się malowaniem maszyny, przerobił fabryczny model Ducati.

crambler-Iron-Lungs_1
Scrambler Iron Lungs. Foto: materiały prasowe

Maszyna, która będzie funkcjonować pod nazwą Iron Lungs, powstała w określonym celu, zostanie zgłoszona do konkursu Custom Rumble.

W końcowej fazie międzynarodowego wyzwania dla dealerów Ducati wyłonieni zostaną finaliści z sześciu kontynentów, ale może być tylko jeden zwycięzca. Głosowanie w formie internetowej będzie trwało do końca stycznia.

crambler-Iron-Lungs_2
Scrambler Iron Lungs. Foto: materiały prasowe

Wśród licznych zmian fabrycznego Ducati, specjaliści z 86 Gear Motorcycles nie oszczędzili nawet ramy, która również została poddana przeróbce, a z oryginału ostała się tylko połowa konstrukcji.

Inne zmiany objęły mocowanie zegarów, plastikowe osłony, nowy filtr powietrza, kanapa autorstwa 4 Drive, nowe opony (Dunlop i Metzeler) i oczywiście zawieszenie, które w nowym wydaniu jest najwyższym modelem Ohlins.

crambler-Iron-Lungs_3
Scrambler Iron Lungs. Foto: materiały prasowe

Na motocykl można zagłosować na Instagramie (@Custom Rumble).

Źródło: scramblerducati.pl

%d bloggers like this: