Nowy film reklamowy niemieckiego G310R

Maszyna jest właściwie wynikiem współpracy indyjskiego konsorcjum TVS z monachijską firmą, a zarazem pierwszym roadsterem BMW z silnikiem poniżej 500 cm3.

Przypomnijmy, że chodzi o jednostkę napędzaną jednocylindrowym silnikiem 313 cm3 o mocy 34 KM i maksymalnym momencie 28 Nm (7500 obr./min). BMW G310R potrafi rozpędzić się do 140 km/h.

Na filmie prezentacji motocykla dokonuje Chris Northover, który zasłynął m.in. z niesamowitego nagrania pt. „Szturm na rosyjski konsulat”, czyli nielegalnej akcji w kaskaderskim stylu, na elektrycznym motocyklu Oset.

new BMW G 310 R. Źródło: You Tube, BMW Motorrad

Chris mocno akcentuje, iż przedstawiona maszyna jest przeznaczona dla odbiorców na całym świecie, a więc unika przypisania jednośladu do rynku indyjskiego, oraz wypunktowuje mocne strony modelu, czyli wszechstronność, niską cenę, agresywny wygląd i wygodną pozycję jazdy.

Można by odnieść wrażenie, że G310R jest właściwie dobry do wszystkiego. Trochę obawiamy się takich sformułowań, bo kiedy coś jest dobre do wszystkiego, to często nie nadaje się do niczego. No, ale to w końcu BMW, więc chyba nie ma się czego bać.

Źródło: ibtimes.co.in

%d bloggers like this: