Imprezy 17 grudnia – 24 grudnia

Najnowsze kalendarium do dowód na to, ze nawet chwilowo uziemieni lub pozbawieni typowych, motocyklowych imprez wielbiciele dwóch kółek, zawsze znajdą powód, żeby nie siedzieć w bamboszach przed telewizorem.
Propozycje są nietypowe ale każda to dobry powód, aby nie bać się zimy i wytoczyć moto spod dachu. Jeśli znajdziecie jakieś lepsze wydarzenia, zapraszamy do kontaktu. Na pewno uzupełnimy listę!

1. Face Of Hate, Malchus i Strzyga

data: 20.12.2015
miejsce: Rzeszów, klub Vinyl (województwo podkarpackie)
rodzaj imprezy: Koncert grup metalowych

informacja: Trzy młode, metalowe kapele dadzą czasu w rzeszowskim Vinylu. Face of Hate niedawno nagrali debiutancki album “(In)Sanity”, Malchus promuje swoją płytę “Dom Zły”, a Strzyga to niedawni laureaci i zdobywcy głównej nagrody przeglądu Muzyka Ze Strychufff 2015.

info: strona imprezy na facebooku
płatny: Tak – 10 zł

2. OD WSCHODU AŻ PO ZACHÓD – KOLĘDY NARODÓW 2015

data: 20.12.2015
miejsce: Filharmonia Podlaska, Białystok (województwo lubelskie)
rodzaj imprezy: Koncert kolęd

informacja: Tradycyjnie już w okresie bożonarodzeniowym soliści Studium oraz Chór Dziecięcy Opery i Filharmonii Podlaskiej zapraszają na koncert najpiękniejszych kolęd w okazałości wschodu i zachodu. Dla motocyklistów, którzy słuchają zazwyczaj warkotu swoich motocykli to balsam dla uszu.

info: szczegółówa informacja na stronie Filharmonii Podlaskiej
płatny: Tak – 20 zł

3. Enej

data: 20.12.2015
miejsce: Centrum Kultury “Browar.B”, Włocławek (województwo kujawsko-pomorskie)
rodzaj imprezy: Koncert zespołu

informacja: Enej to polski zespół rockowo-folkowy założony w 2002 roku w Olsztynie przez braci Piotra i Pawła Sołoducha oraz ich przyjaciela Łukasza Kojrysa (obecnego managera zespołu). Nazwa zespołu pochodzi od imienia głównego bohatera „Eneidy” Iwana Kotlarewskiego, która jest jednym z najważniejszych dzieł literatury ukraińskiej, a Enej -główny bohater – to wesoły Kozak podróżujący po świecie.

info: informacja o koncercie na stronie zespołu
płatny: Tak – 30 zł w przedsprzedaży, 40 zł w dniu koncertu

4. ARKONA, HEIDEVOLK, METSATÖLL, DALRIADA

data: 17-20.12.2015
miejsce: m.in. Centrum Kultury “Browar.B”, Włocławek (województwo kujawsko-pomorskie)
rodzaj imprezy: Koncerty zespołów folkmetalowych

informacja: Arkona to rosyjska, folkmetalowa formacja. Rosjanie przyjechali do nas na kilka koncertów. Zagrają 17.12 we wrocławskim Alibi, 18.12 w warszawskiej Progresji, 19.12 w gdańskim B90 oraz 20.12 w poznańskim klubie U Bazyla. Arkonie towarzyszyć będą folkmetalowe Heidevolk z Holandii, Metastöll z Estonii i Dalriada z Węgier.

info: strona grupy na facebooku
płatny: Tak – 70 zł

5. Nguyen Le & Ngo Hong Quang

data: 22.12.2015
miejsce: Hydrozagadka, Warszawa (województwo mazowieckie)
rodzaj imprezy: Koncert

informacja: Spotkanie światowej klasy mistrza jazzowej gitary Nguyena Le oraz wokalisty i wirtuoza wietnamskich instrumentów tradycyjnych Ngo Hong Qanga. Fuzja południowoazjatyckiej muzyki ludowej, klasyki rocka i jazzowej improwizacji. Wyjątkowy koncert duetu, który w poszukiwaniu doskonałości przekracza granice gatunku i łączy tradycje muzyczne świata, tworząc dynamiczne i pełne energii brzmienie.

info: strona imprezy na facebooku
płatny: Tak – 25 zł przedsprzedaż, 30 w dniu koncertu

%d bloggers like this: