Nie masz Yamahy? Ale możesz mieć wirtualną dzięki “My Garage”

Z akcesoriami do motocykli jest tak, że przede wszystkim są diablo drogie. Poza tym to, co świetnie wygląda na zdjęciach, niekoniecznie będzie doskonale prezentowało się na twojej maszynie. Yamaha ma rozwiązanie tego problemu.

Chodzi o aplikacje „My Garage”, która służy do zaprojektowania motocykla na bazie jednośladów dostępnych w stajni Yamahy. Najnowsza wersja programu umożliwia wybór motocykla z gamy Sport Heritage oraz spośród modeli MT i Supersport (czego dotychczas nie było).

yamaha_moto_garage_01
Yamaha Motor Garage. Foto: www.therideadvice.com

Co potem? Za pomocą prostego interfejsu można wyposażyć maszynę w wybrane akcesoria i dokładnie obejrzeć jak będą się prezentowały w rzucie 3D.

Każdemu motocyklowi można przyjrzeć się z bliska i na jego bazie zbudować swój własny jednoślad. Kolejnym krokiem jest wybór podzespołów, czyli dostępne układy wydechowe, siedziska, sety, kierownice, itd.

Yamaha My Garage App . Źródło: You Tube, Yamaha Motor Europe

Maniacy takich zabaw mogą również ustawić „ubrany” egzemplarz Yamahy w swoim wirtualnym garażu, żeby do niego wracać i cieszyć oczęta, kiedy nikt inny nie patrzy. Właściwie jeśli brakuje funduszy na maszynę w realu, jest to jakaś opcja i pociecha.

Co najciekawsze, można także wysłać swoją samodzielnie złożoną, wirtualną maszynę do lokalnego dealera, który sprawi, że fantazja stanie się rzeczywistością. Urzeczywistnienie marzenia oczywiście słono kosztuje. Tak to już jest z motocyklowymi marzeniami.

Aplikacja „My Garage” udostępniona została na platformie iTunes oraz Android Play Store.

Źródło: yamaha-motor.pl

%d bloggers like this: