Kalendarz Barracuda 2016. Jak powstały gorące, motocyklowe zdjęcia Kariny? (video)

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami i nadszedł czas, aby pomyśleć o kalendarzu na rok 2016. Swoją propozycję przedstawiła już włoska firma Barracuda, producent części i akcesoriów motocyklowych, której produkty można kupić również w Polsce.

Aby zachęcić do zakupu swojego kalendarza, Barracuda opublikowała interesujący film z sesji fotograficznej. Co prawda motocykle zeszły jakoś na drugi plan, ale absolutnie o to się nie obrażamy. Zresztą popatrzcie sami.

calendario BARRACUDA 2016 video backstage. Źródło: You Tube, Barracudamoto

W kalendarzu na 2016 rok zobaczymy ukraińską modelkę Karinę Bondar. Tegoroczna sesja to właściwie pomysł Alessandro Giardina, właściciela Barracudy, który zdecydował, że zamiast zlecać wykonanie kalendarza firmie zewnętrznej, lepiej będzie zrobić go samodzielnie.

Według Giardiny, Karina świetnie zinterpretowała role, które dla niej wymyślono, czyli pin up girl, gangster, kabaret, matrix, Marlon Brando, itd.

W nagraniu widać zresztą wymienione stylizacje, natomiast trudniej dostrzec talent Kariny, chociaż może to kwestia odpowiedniego skupienia odbiorcy. Na pewno będziemy próbować jeszcze raz.

Edycja 2016 to już siódmy kalendarz Barracudy. Najnowsze wydanie zostanie wydrukowane w ilość 100 tys. egzemplarzy. 20 tysięcy znajdzie się w sprzedaży w Salone di Milano. Kalendarz będzie można również zakupić przez internet.

Źródło: altrimotori

%d bloggers like this: