Junak odtrąbił rekord sprzedaży. Jest się czym pochwalić?

Ile dzielnych Junaków zjechało z taśmy montażowej? Z najnowszego wpisu na stronie producenta możemy dowiedzieć się, że przez dziesięć miesięcy bieżącego roku była to rekordowa ilość motocykli i motorowerów.

Firma Almot, właściciel marki Junak, wyprodukowała ponad 8000 egzemplarzy jednośladów. Karol Kopytek, Kierownik ds. Kluczowych Klientów Junaków, stwierdził, że z racji zbliżającego się końca roku, pierwsze jest już wstępne podsumowanie sezonu.

Cafe 125_001
Junak Cafe Racer 125. Foto: junak.com.pl

Według przedstawiciela firmy, największe wzrosty w segmencie jednośladów na prawo jazdy B zanotowała właśnie firma Almot, właściciel Junaka. Jest to efekt zainteresowania odbiorców nową kolekcją motocykli i skuterów 125 cm3.

Celem Almotu było zaproponowanie „rozsądnych” jednośladów, czyli nie tylko optymalnych pod względem wyglądu i jakości ale z dobrze skalkulowaną ceną. Według Karola Kopytka, wyniki sprzedaży udowadniają, że to było dobre podejście.

W kolejnym roku Almot nie zamierza osiadać na laurach. Firma chce poszerzyć ofertę opcjonalnego, dodatkowego wyposażenia. W pierwszych miesiącach 2016 roku na rynek wprowadzony zostanie m.in. pierwszy w historii marki Cafe Racer o pojemności 125 cm3.

Źródło: junak.com.pl

%d bloggers like this: