Góry i doliny z ekipą Mototravel.pl? Filmowe zaproszenie do udziału w przygodzie. Dziś o 20.00

W sieci krąży wiele filmów z wyjazdów motocyklowych. Owszem, pokazują one całe piękno trasy, którą motocyklista z mozołem pokonuje. Możemy podziwiać widoki z kasku motocyklisty, wczuć się w jego rolę, ale te nagrania przeważnie są długie, bez polotu, brak w nich energii i mało kto ogląda je do końca.

mototravel_00
Foto: mototravel.pl

Krótki, oddający całego ducha wyjazdu filmik – to cel jaki sobie postawiła ekipa z Mototravel.pl. Założenie jest takie, że film musi ukazywać piękno terenów, okolicy, świetne motocyklowe trasy i ludzi – uczestników oraz dostarczyć widzom wiele emocji, dużo energii. Mówiąc inaczej, pokazać atmosferę panującą na każdym z wyjazdów.

Każdy ma swoje obowiązki, rodzinę, dom, kota, psa. Nie każdy ma odłożoną wolną gotówkę i nie zawsze może rzucić wszystko, wsiąść na motocykl i po prostu ruszyć w drogę. Wyjazd samemu też niekoniecznie da tyle radości co z całą ekipą.

mototravel_01
Foto: mototravel.pl

Nie każdy też zdecyduje się na samotną podróż w nieznane, oddalone od domu o setki kilometrów miejsce – nie tylko ze względu na bariery językowe, ale głównie dlatego, że gdy coś nieoczekiwanego i niepożądanego się stanie np. awaria sprzętu – zostaje z tym sam.

Dodatkowo perspektywa przejazdu setek kilometrów po autostradzie żeby dotrzeć do wymarzonych tras i zakrętów jest mało zachęcająca. Pozostaje też problem, co musimy ze sobą zabrać i ile bagażu jest w stanie pomieścić motocykl. Każdy dodatkowy kilogram znacznie obniża komfort podróży.

mototravel_02
Foto: mototravel.pl

Dlatego powstała inicjatywa, którą ekipa z Dolnego Śląska, czyli Mateusz, Michał, Wiktoria, Marcin, Rafał, Paulina, nazwali Mototravel.pl. Ich celem jest pomoc w powyższych wypadkach. Chodzi o organizację wyjazdów motocyklowych w różne, ciekawe zakątki Europy.

Druga sprawa, może nawet ważniejsza, to bezpieczeństwo i frajda. Mototravel.pl obiecują, że oznacza to najlepsze motocyklowe trasy na wyciągnięcie ręki do dyspozycji przez cały pobyt.

mototravel_03
Foto: mototravel.pl

O całej inicjatywie można dowiedzieć się znacznie więcej właśnie dzisiaj (05.12.2015), bowiem ekipa Mototravel.pl, zaledwie za kilka kwadransów, opublikuje materiał filmowy z takiej przygody.

Czy warto wziąć w niej udział? Zapraszamy na film (link). Zdecydujecie potem.

%d bloggers like this: