Wytatuowany motocykl „The Recidivist” w filmie dokumentalnym (video)

Twórcy słynnego customa „The Recidivist”, czyli wytatuowanego motocykla wykonanego przez Game Over Cycles we współpracy z Cheyenne Tattoo Equipment oraz Zodiac Performance Product for H-D, postanowili przygotować film dokumentujący ich wyjątkowe dzieło.

O projekcie Z GOC pisaliśmy jeszcze w połowie sierpnia, ale nowy film to okazja, aby dokładniej przyjrzeć się historii projektu, budowy i osiągnięć tej maszyny. Można sporo dowiedzieć się o autorach, poszukiwaniach inspiracji, problemach z ogarnięciem niektórych kwestii technicznych, czy dotyczących tatuażu maszyny.

Pierwszy na świecie wytatuowany motocykl – dokument. Źródło: You Tube, GameOverCycles

Warto przypomnieć, że jeszcze w grudniu ubiegłego roku „The Recidivist” zdobył cenne wyróżnienie podczas największych, motocyklowych targów w Niemczech. Chodzi o pierwszej miejsce w kategorii „Best paint” na Custobike Show.

Do szeregu trofeów, które custom zdobył w ciągu bieżącego roku, dołączyły również nagrody renomowanego European Bike Week 2015. „The Recidivist” zdobył nagrodę publiczności i pierwsze miejsce w kategorii custom.

Zapewne to jeszcze nie koniec osiągnięć wytatuowanego motocykla ekipy Game Over Cycles.

Źródło: GameOverCycles

%d bloggers like this: