Zakończenie sezonu/urodziny H-DC Eleven

W sobotę 21 listopada w Centrum Kongresowym Rakietowa we Wrocławiu odbyła się impreza z okazji zakończenia sezonu motocyklowego połączona z urodzinami klubu motocyklowego Harley Davidson Club Eleven.

Dzięki zaproszeniu organizatorów (HD-C Eleven i Eleven Bike Fest), za które serdecznie dziękujemy, nasza kamera inforiders.pl była na miejscu. A co zarejestrowała? Zobaczcie sami w naszym materiale.

Imprezę poprowadził “Naczelny Profesor Imprezologii Stosowanej” Krzysztof Skiba z BiG CyC. Nie zabrakło dobrej, rockowej muzy w wykonaniu The Mohers Band, Karen’s Diet oraz gwiazdy wieczoru – zespołu 4 szmery. Motomikołaje przeprowadziły licytację na cele charytatywne. Podsumowano także akcję wsparcia dla Dirk’a z Klubu H-DC Assenede. I wiele, wiele więcej. Zapraszamy do oglądania.

Subskrybujcie nasz kanał na YouTube – tam znajdziecie nasze najnowsze relacje wideo. Udostępniajcie nasze artykuły na Facebooku – warto je czytać. A dla miłośników dobrej muzyki mamy Radio Riders (www.radioriders.pl). To nie tylko radio nadające w sieci ale miejsce promocji zespołów naszej, motocyklowej społeczności. Wkrótce pojawią się nowe kapele.

Lewa!

Rino

 

%d bloggers like this: