Yamaha XSR700 już w polskich salonach. Samolot nie jest w gratisie

Pierwsza dostawa modelu Yamaha XSR700 trafiła już do salonów japońskiej marki w Polsce. Premierowy motocykl z segmentu Sport Heritage został wyposażony w ABS w standardzie. Cena moto wynosi 31 900 zł.

Wraz z motocyklem możliwy będzie zakup dwóch pakietów akcesoryjnych do wyboru. W wersji Tour XSR znalazła się przyciemniania szyba, stelaż po kufry, oraz obie boczne sakwy Heritage. Cenę pakietu to 3646 zł.

2016_YAM_XS700_01
Foto: yamaha-motor.pl

Drugi wariant, czyli Street Fighter XSR, również zawiera cztery elementy, czyli przednią tablicę na numer, osłonę boczną chłodnicy, aluminiowe osłony boczne oraz nakładki na zbiornik paliwa. Za ten zestaw producent oczekuje zapłaty w wysokości 1991 zł.

Warto przypomnieć, że Yamaha XSR700 została zbudowana w oparciu o nową filozofię japońskiej firmy. W Faster Sons chodzi o wydobycie motocykli z przeszłości do naszych czasów oraz zachowanie klasycznego piękna, połączenie retro maszyn z nowoczesnością.

2016_YAM_XS700_02
Foto: yamaha-motor.pl

Przy projekcie XSR70 udział brał Shinya Kimura, znany z niezwykły projektów motocykli. Model XSR700 nawiązuje do legendarnego motocykla XS650.

Źródło: yamaha-motor.p

%d bloggers like this: