Roland Sands pokazuje jak robić reklamy motocyklowych kurtek

Ja reklamować motocyklowe ciuchy? Można oczywiście wywiesić rzeczy w sklepie na wieszaku i czekać na klientów, ewentualnie okleić kilka pobliskich latarni zaproszeniami wydrukowanymi  na atramentowej drukarce. To zawsze jest jakaś metoda.

Roland Sands widzi to inaczej. Uwaga! Po obejrzeniu i odsłuchaniu tej reklamy istnieje ryzyko, że będziesz śpiewał o kurtce Kent lub Huston. Albo melorecytował o spodniach jadąc w autobusie do pracy.

Roland Sands Design Apparel Line. Źródło: You Tube, RolandSandsDesign

Roland Sands do legenda środowiska customowego, autor wielu niesamowitych konstrukcji, a także były zawodnik wyścigów motocyklowych, producent części i odzieży. Sands zawsze przykłada wielką wagę do filmów promujących swoje produkty.

Stara się tak bardzo, że niegdyś, przygotowując materiał filmowy do nowego katalogu ubrań RDS Roland, jadąc w poślizgu, zaliczył potężnego highside.

Highside to niebezpieczna sytuacja, gdy motocyklista zostaje wystrzelony przez sprężyny zawieszenia motocykla, po uślizgu tylnego koła i gwałtownym odzyskaniu przyczepności. Oczywiście customerowi nic się nie stało.

Warto w tym miejscu przypomnieć inną produkcję Sandsa, czyli teledysk country, na którym można zobaczyć niemało motocykli amerykańskiego budowniczego. Zestawienie customowych maszyn i country jest co prawda nieco niepokojące, ale bez dwóch zdań, film ma swój klimat. Człowiek z miejsca zaczyna rozglądać się za kowbojskim kapeluszem i Winchesterem, który można przytroczyć do siodła.

2015 RSD Product Round Up. Źródło: You Tube, RolandSandsDesign

Źródło: rolandsands.com

%d bloggers like this: