MotoMikołaje z Łodzi robią dobrą robotę

Zmotoryzowani Mikołaje z Łodzi działają przez okrągły rok. Każde kolejne dwanaście miesięcy to masa pomysłów i różnorakie imprezy dla dzieci z domu dziecka, na przykład warsztaty edukacyjne czy pokazy artystyczne organizowane wespół z MakeMyDay.

Takich imprez, możliwych dzięki zaangażowaniu łódzkich MotoMikołajów, jest przynajmniej 3-4 w roku.

MotoMikołaje z Łodzi. Foto: Stowarzyszenie Łódzkich Motocyklistów

Oczywiście Dzień św. Mikołaja to specjalna data w grafiku Stowarzyszenia Łódzkich Motocyklistów. W tym dniu wszystkie dzieci powinni być szczęśliwie. MotoMikołaje pojadą do dzieciaków z workami prezentów.

Motocykliści z Łodzi wspierają domy dziecka od 2012 roku. Aktualnie mają pod opieką prawie sześćdziesiąt dzieci. Wśród atrakcji, które zorganizowali im w zeszłych latach, były m.in. rajdy samochodami terenowymi oraz jazdy… czołgiem T-55!

MotoMikołaje przekazali także 15 rowerów dla wychowanków domów dziecka. W drodze są kolejne jednoślady.

motomikolaje_05
MotoMikołaje i dzieci. Foto: Stowarzyszenie Łódzkich Motocyklistów

MotoMikołaje z Łodzi nie ustają w poszukiwaniach pieniędzy na pomoc dzieciom. Bez wsparcia innych ludzi dobrej woli zawsze jest trudniej.

Jeśli ktoś chciałby dowiedzieć się więcej o aktywności zmotoryzowanych Mikołajów z Łodzi, może zajrzeć tutaj, zaś tegoroczna akcja i większość jej szczegółów jest regularnie opisywana w tym wątku.

motomikolaje_02
MotoMikołaje. Foto: Stowarzyszenie Łódzkich Motocyklistów

Warto poczytać i dorzucić parę złotych na dzieciaki, którym los i okoliczności już na wstępie nie dały równych szans. Każda pomoc się liczy.

Źródło: info.motocykle-lodz.pl

%d bloggers like this: