Yamaha znowu podgrzewa atmosferę. Tym razem filmem “Witness the Ray of Darkness”

Niedawno pisaliśmy o nowym projekcie Yamahy w ramach Faster Sons, który został opracowany wraz z Roland Sands Design. Okazuje się, że wyścigowy model MT-09 w oldschoolowej stylistyce nie jest ostatnią niespodzianką koncernu z Iwata.

Kolejny filmik Yamahy, który jest zapowiedzią tajemniczej nowości z rodziny MT, nakręcono w innym klimacie niż poprzednie. Można chyba bez obaw powiedzieć, że jest mocno cyberpunkowy, prawie jak proza Williama Gibsona lub Neala Stephensona, z domieszką filmu „Tron”. Po prostu Dark Side of Japan w najczystszej postaci.

Witness the Ray of Darkness. Źródło: You Tube, Yamaha Motor Europe

Co się kryje za tym krótkim teaserem? Dowiemy się tego oczywiście podczas EICMA 2015, a dokładnie 16 listopada o godzinie 21.00, kiedy to rozpocznie się konferencja prasowa Yamahy. Targi w Mediolanie już od pary tygodni rozpalają ciekawość fanów i wielbicieli dwóch kółek.

Sześć dni to całkiem sporo czasu. Być może Yamaha uchyli rąbka tajemnicy jeszcze przed oficjalną konferencją. Niektóre internetowe źródła sugerują, że może chodzić o model MT-03, inne mówią o trójkołowcu z logo Yamaha. Oczywiście w tej chwili są to czyste spekulacje.

Źródło: motorbiketimes

%d bloggers like this: