Słyszeliście już o Moto Mikołajach? Nie? To posłuchajcie…

Już za niecały miesiąc, dokładnie 6 grudnia, na wrocławskich ulicach pojawią się zmotoryzowani Mikołaje. W wyczekiwanym przez cały rok dniu, pięć motocyklistek organizuje Wielką Paradę Moto Mikołajów.

Czy ulice dolnośląskiej stolicy zapełnią odziane w czerwone kubraki, białobrode postacie? To jest już pewne, warto tylko, abyś Ty również do nich dołączył(a). Nikt nie będzie czekał na dziadzia z Laponii. Starszy pan pewnie sam przyleci na imprezę, kiedy tylko usłyszy, co się dzieje we Wrocławiu.

motomikolaje_1
Moto Mikołaje Wrocław 2015. Foto: Święty Mikołaj

Nawet gdyby okazało się, że w grudniu bardziej odpowiednim pojazdem będą sanki, zmotoryzowani Mikołaje i tak wyjadą na zasypane śniegiem ulice, bo chodzi również o pomoc na rzecz Hospicjum i Świetlicę Środowiskową Moto Mikołajów.

Niezwykli Mikołaje będą też rozjaśniać jesienny dzień w specjalny sposób. Impreza zostanie okraszona pokazami Moto Dźwięk i Światło, zaś potężne Hondy Gold Wing zagrają świąteczne melodie.

Moto Mikołaje. Foto: Święty Mikołaj

Co będzie się działo dalej, trudno powiedzieć, ale wsparcie takich ekip jak HOG Wrocław, H-D C Eleven, Hells Angels MC Wrocław, daje gwarancje, że nikt nie będzie się nudził.

W tej imprezie chodzi o to, aby czerwony worek z prezentami trafił głównie do najbardziej potrzebujących, dlatego do 19 listopada będą trwać specjalne aukcje na Allegro. Więcej szczegółów na ten temat tutaj. Dochód z aukcji zostanie przeznaczony na powyższe, dwa cele.

motomikolaje_6
Moto Mikołaje Wrocław 2015. Foto: Święty Mikołaj

W tej chwili brak jeszcze szczegółów dotyczących dokładnego planu imprezy, trasy przejazdu i kilku innych spraw. Wrocławskie dziewczyny dopinają te kwestie z władzami miasta. Zaglądajcie na stronkę z powyższego linka. Atmosfera na pewno będzie gorąca! Nie warto jeszcze chować motocykla pod pierzyną. Ho, ho, ho!

%d bloggers like this: