Motocykl Big Bossa z gry Metal Gear Solid – do wzięcia

Metal Gear Solid to gra umiejscowiona przez japońskich twórców w kategorii taktycznej akcji szpiegowskiej. Seria ma już 17 lat, najnowsza część została wydana na początku września i z miejsca osiągnęła wielki sukces.

Warto dodać, że przez lata sprzedano już ponad 6 milionów egzemplarzy przygód twardego jak skała Punished Snake’a – głównego bohatera serii. Dlaczego o tym wspominamy?

Venom_MGS_01
Venom Triumph Bonneville VTB.1. Foto: www.metalgearinformer.com

Piszemy o tym nieprzypadkowo, bowiem w ofercie sprzedaży pojawił się właśnie jedyny w swoim rodzaju motocykl z angielskiej stajni Triumph. Chodzi o model Bonneville T100, wymieninego już, głównego bohatera gry. Maszyna została odtworzona na podstawie swojej cyfrowej wersji, która w Metal Gear Solid dzielnie służy niezniszczalnemu Snake’owi.

Venom_MGS_02
Venom Triumph Bonneville VTB.1. Foto: www.metalgearinformer.com

Oczywiście wersja Venom jest odmienna od standardowych modeli, bowiem w bezwzględnym uniwersum gry, od prędkościomierza, lusterek czy kierunkowskazów, ważniejsze jest wzmocnione zawieszenie, dodatkowy stelaż na broń oraz spore sakwy, do których można upakować prowiant i zapasowe magazynki.

Twórcy gwarantują, że motocykl jest gotowy do przetrwania w najtrudniejszych warunkach w Afganistanie i Afryce, co jest oczywiście równie prawdziwe jak sam Snake, ale przecież w tej zabawie nie chodzi o to, żeby wszystko brać śmiertelnie poważnie.

Venom_MGS_03
Venom Triumph Bonneville VTB.1. Foto: www.metalgearinformer.com

Maszyna została doceniona na kilku branżowych imprezach, m.in. ComicCon w Londynie. Wyjściowa cena modelu Venom Triumph Bonneville VTB.1 wynosi 10 tys. dolarów, zaś licytacja na eBayu potrwa do najbliższej niedzieli. Jeśli ktoś chciałby poczuć się jak Snake alias Big Boss, ma niepowtarzalną okazję zostać superbohaterem.

Venom Triumph Bonneville VTB.1. Foto: www.metalgearinformer.com

Źródło: gamereactor

%d bloggers like this: