Mała Wiktoria jest chora, ale można jej pomóc kupując… motocykl

W odpowiedzi na inicjatywę pt. “Akcja na rzecz Wiktorii”, dotyczącą dziewięcioletniej dziewczynki, która cierpi na wrodzoną łamliwość kości, jeden z motocyklistów wykazał się wyjątkowo wielkim sercem. Otóż podarował na rzecz dziecka swój… motocykl.

Wiktoria urodziła się w 2005 roku i cierpi z powodu wyjątkowo podstępnej choroby, która sprawia, że jej kości są delikatne jak u ptaka i bardzo, naprawdę bardzo podatne na wszelkie urazy, co kończy się skomplikowanymi złamaniami. Można sobie wyobrazić jakie to musi być trudne dla pełnego życia, chcącego się bawić i dokazywać dziecka, oraz jego rodziców.

wiktoria_1
Wiktoria oraz ofiarowany przez darczyńcę motocykl

Wiktoria miała już kilkadziesiąt złamań i przeszła wiele skomplikowanych operacji. Większość swoich dni spędza w gipsie i w szpitalach. Jest jednak szansa na lepsze życie dla dziewczynki. Można uniknąć samoistnych złamań, częstych i bolesnych operacji, lecz potrzebne są do tego po prostu pieniądze.

W “Akcję na rzecz Wiktorii” włączyło się między innymi środowisko motocyklistów z Gorzowa Wielkopolskiego i okolic, również dzięki zlotom w rodzaju “Zakończenia sezonu motocyklowego 2015”. Jeden z motocyklistów, który pragnie pozostać anonimowy, przekazał na pomoc dla Wiktorii swój motocykl. Cały zysk uzyskany ze sprzedaży maszyny na licytacji trafi do dziewczynki.

kawasaki_aukcja_02
Kawasaki ER6 n ofiarowany na akcję, na rzecz chorej Wiktorii

Jeśli ktoś szuka Kawasaki ER6n z roku 2011, ma okazję nie tylko kupić fajną maszynę, ale również pomóc cierpiącemu dziecku. Szczegóły dotyczące aukcji można znaleźć tutaj.

Podajemy również numer konta, gdyby ktoś chciał pomóc dziewczynce bezpośrednio: 95 8363 0004 0010 7578 2000 0001

%d bloggers like this: