Jak przesadzić z elegancją na motorze? Jason Michaels i Leticia Cline pokazują jak to (nie)powinno wyglądać

Co prawda tegoroczny The Distinguished Gentleman’s Ride już za nami, a następna edycja imprezy eleganckich dżentelmenów odbędzie się dopiero za rok, ale być może nie widzieliście jeszcze świetnego filmu nagranego na okoliczność tego obejmującego cały świat wydarzenia motocyklowego.

W materiale filmowym, który powstał w TinMen, można zobaczyć Jasona Paula Michaelsa i Leticie Cline z Dime City Cycles i Standard Motorcycle Co. Trzeba mieć dużo dystansu do siebie, żeby wymyślić taki scenariusz i równie przebojowo go odegrać. O co dokładnie chodzi? Obejrzycie ten film i wszystko będzie jasne.

Jason Paul Michaels and Leticia Cline Getting Ready. Źródło: You Tube, Alterspb

Swoją drogą popularność The Distinguished Gentleman’s Ride rośnie z roku na rok. Przypomnijmy tylko, że tegoroczna impreza, która miała miejsce 27 września, obyła się w 410 miastach 79 krajów. Udział wzięło w niej ponad 37 tysięcy eleganckich motocyklistów dosiadających wyjątkowych café racerów, bobberów, scramblerów i innych customów.

I jeszcze jedno. Świetny kawałek, który słychać w tle filmu to „Hot Wax”. „Gorący wosk” nagrała grupa muzyczna King Gizzard & Tle Lizard Wizard. Siedmioosobowa ekipa z Melbourne w Australii eksperymentuje z różnymi, trudnymi, mocno pokręconymi gatunkami muzyki, np. neo-psychodelia, garage rock, krautrock i lo-fi.

Polecamy też cały album King Gizzard & Tle Lizard Wizard zatytułowany „Oddments”. Uwaga na psychikę. Może ucierpieć.

Źródło: Gentlemansride

%d bloggers like this: