Czy trudno zamienić fascynację motocyklami na zawód i pracę? Bracia z TC Bros. Choppers odpowiadają

Tyler i Tim Cobb to bracia z Ohio w USA, który z pasji do budowy customów i majsterkowania we własnym garażu uczynili zawód i stali się jedną z wiodących film zajmujących się nietypową branżą. TC Bros. Choppers oferują pomoc każdemu, kto samodzielnie zmaga się z budową własnego, wymarzonego motocykla.

bracia_cobb_1
Tyler & Tim Cobb, TC Bros. Choppers. Foto: www.tcbroschoppers.com

Braci Cobb rozpoczęli swoją przygodę dziesięć lat temu. Z okazji tej rocznicy postanowili podzielić się swoją historią z innymi ludźmi. W pięciominutowym filmie można zobaczyć kwintesencję życia, które poświęcone jest pracy, ale przede wszystkim to wspaniała przygoda. Mówiąc krótko, jest czego pozazdrościć.

Bracia opowiadają sporo o swoim ojcu, który zaraził ich pasją do jednośladów, dzieciństwie, pierwszych motocyklach i wczesnych, niezbyt udanych próbach budowy customów. Sukces zawdzięczają w równej mierze rodzinie, jak i własnej pracowitości.

TC Bros. Choppers, LLC, Nick Amrhein. Źródło: You Tube, tcbroschoppers

Dziś Tyler i Tim potrafią wykonać na zamówienie niemal każdą część, posiadają także pokaźny asortyment swoich produktów, które od masowej produkcji różni precyzja wykonania, indywidualizm i niewygórowana cena. TC Bros. Choppers świadczy również pomoc i konsultacje dla ambitnych osób, które rozpoczynają przygodę z własnym customem lub chcieliby podjąć się tego wyzwania.

Aby gdzieś dojść, trzeba wpierw zrobić pierwszy krok. TC Bros. Choppers kierują się tą maksymą i pomagają wcielić ją w życie innym. Fajnie, że są na świecie tacy zakręceni goście.

Źródło: hotbikeweb

%d bloggers like this: