#ZamkniecieSezonuMotocyklowegoCityRun2015Poznan

Zapraszam pasjonatów jednośladów z Wielkopolski a także wszystkich naszych widzów i czytelników na reportaż z imprezy pod hasłem #CityRunPoznan - tym razem edycja 2015 - zamknięcie sezonu motocyklowego. Pogoda na szczęście dopisała i jak zobaczycie - wielkopolscy jeźdźcy nie musieli przedzierać się przez burzę jak w piosnce The Doors "Riders on The Storm";-) Co za tym idzie - frekwencja też była bardzo dobra. Jak co roku wydarzenie odbyło się dzięki organizatorom: #HellsAngelsMCPoznan i #V2MCPoznan. Dziękujemy organizatorom i pozdrawiamy wszystkich uczestników. Do zobaczenia na jeszcze bardziej emocjonującym otwarciu sezonu - #CityRunPoznan - ale to już za rok - na wiosnę. Ekipa #Inforiders będzie na Was niecierpliwie czekała na Polanie Harcerza uzbrojona w kamery i aparaty;-)Lewa!Rino

Posted by Inforiders on 28 września 2015

City Run 2015, Poznań – w oku kamery

Zapraszam pasjonatów jednośladów z Wielkopolski, a także wszystkich naszych widzów i czytelników na reportaż z imprezy pod hasłem‪#‎CityRunPoznan‬ – tym razem edycja 2015 – zamknięcie sezonu motocyklowego. Pogoda na szczęście dopisała i jak zobaczycie – wielkopolscy jeźdźcy nie musieli przedzierać się przez burzę jak w piosnce The Doors “Riders on The Storm”. Co za tym idzie – frekwencja też była bardzo dobra.
Jak co roku wydarzenie odbyło się dzięki organizatorom:‪#‎HellsAngelsMCPoznan‬ i ‪#‎V2MCPoznan‬. Dziękujemy organizatorom i pozdrawiamy wszystkich uczestników. Do zobaczenia na jeszcze bardziej emocjonującym otwarciu sezonu – #CityRunPoznan – ale to już za rok – na wiosnę.
Ekipa ‪#‎Inforiders‬ będzie na Was niecierpliwie czekała na Polanie Harcerza uzbrojona w kamery i aparaty;-)

Lewa!

Rino

%d bloggers like this: