Masz wolne fundusze? Triumph Legend TT Cafe-Macco jest do kupienia. Od zaraz

Mówimy o customie w stylu cafe racera zbudowanym w oparciu o model Triumph Legend TT, który przez brytyjską manufakturę produkowany był w latach 1998 – 2001 i zyskał niemałą popularność.

Triumph Legend TT Cafe – MACCO. Foto: thebikeshed.cc

W oryginale motocykl napędza rzędowy, trzycylindrowy silnik o pojemności 900 cm3, który generuje maksymalną moc 68 KM przy 8000 obr./min.

Prezentowana maszynę wyprodukowano w 2000 roku, czyli w erze zmierzchu seryjnej produkcji tego modelu, ale zarazem najdoskonalszej wersji. Autor modyfikacji rozpoczął od zmiany tradycyjnych opon 17 cali na zaadaptowane koła dziewiętnastocalowe od Triumpha Bonneville, aby maszyna zyskała groźniejszy i bardziej rasowy wygląd.

Triumph Legend TT Cafe – MACCO. Foto: thebikeshed.cc

Następnie usunięto filtr powietrza K&N i zainstalowano system Dinojet. Ponadto zmieniono umiejscowienie akumulatora. Przeróbki dotyczyły właściwie całej instalacji elektrycznej, która jest obecnie mniej wyeksponowana.

Jednoślad dostał też chopperowe zawieszenie, nową lampę przednią oraz tylną. Seryjne zegary wymieniono na pojedynczy, minimalistyczny prędkościomierz. Wyleciały firmowe lusterka na rzecz customowych, podobnie rzecz miała się z rączkami, które zastąpił topowy model Bitwell. Siedzisko to elegancki model Maccomotors.

Triumph Legend TT Cafe – MACCO. Foto: thebikeshed.cc

Motocykl można zakupić za bagatela 6950 funtów, czyli ok. 40 tys. złotych. W cenę wliczony jest transport międzynarodowy. Warto?

Źródło: thebikeshed

%d bloggers like this: