Relacja z ostatniego dnia XII-egoMiędzynarodowego Zlotu Pojazd...

"Po co Panu ten pojazd?" - czyli rozmowa z Arkiem, właścicielem prawie 50-o letniego pojazdu #Skot2AP, podczas zlotu w Bornym. Był to już ostatni dzień imprezy pod tytułem: #MiedzynarodowyZlotPojazdowMilitarnychBorneSulinowo2015 dlatego też trudno ten filmik nazwać reportażem z całego zlotu. Niemniej klimat mam nadzieje udało się uchwycić i przedstawić a ja nie mogłem odmówić sobie technicznej pogaduchy z Arkiem, który fanów militariów przewoził swoim Skotem. Zapraszam do oglądania i oczywiście do miejscowości #BorneSulinowo w przyszłym roku, gdzie #Inforiders z chęcią "wetknie" swoją ciekawską kamerę;-) Lewa! Rino

Posted by Inforiders on 1 września 2015

XII Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych Borne Sulinowo 2015

“Po co Panu ten pojazd?” – czyli rozmowa z Arkiem, właścicielem prawie 50-o letniego pojazdu #Skot2AP, podczas zlotu w Bornym.
Był to już ostatni dzień imprezy pod tytułem: #MiedzynarodowyZlotPojazdowMilitarnychBorneSulinowo2015 dlatego też trudno ten filmik nazwać reportażem z całego zlotu. Niemniej klimat mam nadzieje udało się uchwycić i przedstawić a ja nie mogłem odmówić sobie technicznej pogaduchy z Arkiem, który fanów militariów przewoził swoim Skotem.

Zapraszam do oglądania i oczywiście do miejscowości #BorneSulinowo w przyszłym roku, gdzie #Inforiders z chęcią “wetknie” swoją ciekawską kamerę;-)

Lewa!

Rino

%d bloggers like this: