David Beckham dosiada premierowego Triumpha. Obaj są bardzo tajemniczy. Zobacz to (video)

David Beckham, była gwiazda piłki nożnej, wziął udział w kampanii promocyjnej brytyjskiej marki Belstaff. W ramach akcji wyprodukowano również film, którego zwiastun krąży od kilku dni po sieci. Najciekawsze jest jednak to, że w trailerze można pierwszy raz obejrzeć nowego, chłodzonego wodą Triumpha Bonneville 1100.

Kadry z filmu “Outlaws”. Foto: Belstaff Films

Nowy motocykl należy do topowych rzędówek o pojemności 1100 cm3, które mają w sezonie 2016 całkowicie zastąpić obecną gamę 865 cm3. Na materiale filmowym i zdjęciach promocyjnych do niego, po raz pierwszy motocykl został pokazany w pełnej krasie. Co najważniejsze, prezentowany egzemplarz jest poza zegarami standardowym modelem, który trafi do sprzedaży.

Oficjalnie nie wiadomo jeszcze praktycznie nic o serii 1100 cm3. Pewna nie jest nawet, podana jeszcze w zeszłym roku, nazwa Street Tracker. Wiadomo jedynie, że silnik ma być zupełnie nową, chłodzoną cieczą jednostką. Na filmowym egzemplarzu można dostrzec amortyzatory Ohlins, przednie zaciski Brembo i szprychowe koła.

Trailer “Outlaws”. Źródło: You Tube, Hakan Dinçer

Tajemnica wyjaśni się w listopadzie, kiedy to Triumph odsłoni całą gamę nowych maszyn na wystawie motocyklowej w Mediolanie we Włoszech.

Premiera krótkometrażowego filmu pt. “Outlaws” będzie miała miejsce tego samego dnia na całym świecie. Zaplanowana jest na 22 września. Warto dodać, że to nie jest pierwsza przygoda Beckhama z angielską marką motocyklową. Były piłkarz, a obecnie głównie celebryta, przejechał wraz z grupą przyjaciół w poprzek Brazylię na motocyklach Bonneville. Było to przedsięwzięcie w ramach show dla TV.

Źródło: motorcyclenews

%d bloggers like this: