Ile motocykli Royal Enfields potrzeba do pociągnięcia chromowanego rydwanu? Dowiesz się tego od duetu Macklemore & Ryan Lewis

Jesteśmy uratowani. Nie musimy się już zastanawiać jak wygląda łeb łosia w miejscu przedniej lampy ciężkiego motocykla, a także, czy Mohandas Dewese, amerykański raper znany lepiej jako Koll Moe Dee, prezentuje się na skuterze równie dobrze, jak w ulubionych przez siebie, długich na kilometr limuzynach.

Hiphopowy duet Macklemore & Ryan Lewis, który znany jest chyba najbardziej z utworów „Thrift Shop” oraz „Cant Hold Us” z premierowej płyty „The Heist”, wypuścił właśnie na świat gorącego singla pt. „Downtown”. Piosenka jest zwiastunem nowej płyty chłopaków z Seattle.

Tym razem Macklemore stawia przede wszystkim na skutery i śpiewa między innymi tak: „Skuter jest jak pocisk, nie można mnie złapać (..). „Nie musisz mieć na taksówkę, zapomnij o bilecie autobusowym. Masz skuter człowieku!”.

Źródło: You Tube, Ryan Levis, MACKLEMORE & RYAN LEWIS – DOWNTOWN

Warto dodać, że Macklemore wcale nie jest taki oryginalny, jak mu się wydaje. Na naszej polskiej scenie hip-hopu, chociaż może raczej disco polo, od paru ładnych lat bryluje kawałek pt. „Skuter”. Autorem tego przeboju wszystkich dyskotek w remizach jest Sidney Polak.

Za tajemniczym pseudonimem kryje się perkusista zespołu T.Love. Jak widać i słychać w kawałku „Skuter”, artystę zniosło bardzo daleko do stylu T.Love, chociaż ludziom się podoba. Ponad milion odsłon o czymś w końcu świadczy. Niestety Macklemore jest lepszy i już czterokrotnie przebił Sidneya Polaka. I to zaledwie w niecały tydzień.

Źródło: You Tube, Sidney Polak – Skuter

Swoją drogą, skutery to naturalna droga rozwoju większości motocyklistów, a niektórzy zostają przy tych konstrukcjach przez całe życie.

Chyba każdy się zgodzi, że w mieście nie ma lepszej maszyny do radzenia sobie z druzgoczącymi psychikę korkami. Jako druga lub trzecia maszyna w garażu, zwinne Suzuki Epicuro 125 lub na przykład klasyczna Vespa, to nieoceniona pomoc w mieście i do tego sporo frajdy. Cytując Macklemore’a: „Skuter jest jak pocisk, nie możesz mnie złapać!”

Źródło: CycleWorld

%d bloggers like this: